HAKKIMIZDA

Laçin Makina, Eskişehir Organize Sanayi Sitesinde, son teknolojiye sahip CNC Torna ile CNC Freze tezgahlarıyla, siparişe özel makine parçaları ve yedek parça üretimi ve tedariği yapmakta olan bir kuruluştur.

Kapsamlı modern CNC tezgahlarımızda hassaslıkla işlenmiş makina parçaları ve çeşitli yedek parçaları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kendi alanında, eşsiz bir teknik ve teknoloji kullanarak tecrübeli kadrosu ile başta üretim sektörü olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir. Eskişehir ve ülkemizin bütün şehirlerinde, son teknolojiye sahip olan makinalarımız ile çok düşük fiyatlara rekabetçi bir maliyetle birinci sınıf ürünler işlemekteyiz.

Nitelikli CNC operatörlerinden oluşan ekibimiz, teknik bilgi konusunda farklı iş karmaşıklığı seviyelerini en iyi şekilde analiz ederek müşterilerimize yardımcı olmaktadırlar. CNC tezgahlarımızın geniş kapsamı sayesinde hem çok çeşitli hem de büyük miktarlarda ki işleri tamamlayabiliriz.

Müşterilerimizin üretilecek olan parça siparişlerinin üretim süresi ve fiyatlandırması, işlenecek parça miktarına göre değişmektedir. Firmamıza ulaşan herhangi bir projenin zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılması en önemli önceliklerimiz arasındadır.

Laçin Makina, ülkemizde olduğu gibi uluslararasında da en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını aşacak şekilde CNC Torna ve Frezeleme işlemlerini tasarlanmış ve üretmiştir.

Misyonumuz

Laçin Makina olarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak, en üst seviyede hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka haline gelerek siz değerli müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getiren, güvenilir, saygın, öncü ve kurumsal bir firma olmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz ise sürekli değişim ve gelişim gösteren üretim sektöründe sağlam ve kaliteli çalışmalar yaparak ülkemize ve insanlara katkıda bulunmaktır.